niedziela, 20 grudnia 2009

Trufelki - palce lizać

Dziś zrobiłam trufelki kokosowe i rumowe, według przepisu z blogu Moje Wypieki. Trufelki są przepyszne - niebo w gębie! Robi się je bardzo łatwo i szybko.


Mnie do gustu przypadły zwłaszcza trufelki rumowe, ale to pewnie z powodu tego, że lubię czekoladowe słodkości. Kokosowe trufelki też są super.Przepis jest na stronie http://mojewypieki.blox.pl/2007/08/Trufelki-kokosowe-i-rumowe.html


2 komentarze:

 1. Witam! Trafiłam tu przypadkiem przez google i jestem pod wielkim wrażeniem różnorodności i perfekcyjności Pani prac! łał! :) I widzę, że obydwie czerpiemy inspiracje kulinarne z blogu Pani Doroty ;) Ale przyznam, że piszę w konkretnej sprawie. Przejrzałam archiwum Pani bloga i zakochałam się we wzorze aktu na czarnej kanwie, zaczęła go Pani wyszywać w maju. Tu moje pytanie: czy jest to wzór bezpłatnie dostępny w internecie, a jeśli tak, to czy mogłaby mi Pani podpowiedzieć, gdzie go znaleźć? I czy haftowała go Pani tylko na czarnej kanwie, bez wyszywania czarnych krzyżyków, czy z krzyżykami? Proszę wybaczyć te pytania, może wydają się banalne, ale dopiero od kilku dni haftuję :) Przy okazji chcę życzyć szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszystkiego najlepszego w nowym roku :)
  Pozdrawiam jeszcze w 2009 roku!
  Anna

  OdpowiedzUsuń
 2. Aniu - przesłałam wiadomość na Twój adres mailowy.

  Akt haftowany był na czarnej kanwie, bez wyszywania czarnych krzyżyków.

  Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń